Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O obci > Aktuality > Soutěž mladých hasičů Plamen

Soutěž mladých hasičů PlamenDatum konání:
6.5.2023

V sobotu 6.5 2023 proběhlo ve Štěpánovicích obvodové kolo soutěže mladých hasičů Plamen. Soutěže se zúčastnilo 9 družstev mladších a 11 družstev starších. Soutěž probíhala ve 2 etapách, štafeta CTIF a štafeta 4x60m poté štafeta požárních dvojic, požární útok a útok CTIF. I přes nepříznivé počasí děti předvedly krásné výkony. Díky nově zřízené kuchyni a vysokému nasazení členů našeho sboru byli všichni spokojeni i s připraveným občerstvením. Tým našeho sboru se v kategorii starších umístil ve velké konkurenci na krásném 3. místě a vybojoval tak postup do okresního kola.

Děkujeme všem dětem za vzornou přípravu, členům sboru za technickou pomoc a vedení obce za podporu.

Soutěž mladých hasičů Plamen